Çalışma sistemimiz 3 aşamadan oluşuyor; Taslaklama, Programlama, Hatasızlandırma. Bu süreçleri işletirken, müşterimizin sürece katılımını destekler, her aşamada mutlaka bilgilendiririz. Müşterimizin, interaktif katılımı için, kendisine bir Müşteri Paneli girişi vermekteyiz. Müşterimiz, bu panel üzerinden projenizle ilgili her adımımızı takip edebilirler

Planlama & Çizim

Bir taslak (fiziksel görüntü) yaratma aşamasında, sketch, photoshop kullanarak her çözünürlüğe ve mobil cihazlara uygun, arama motorları ile uyumlu çalışabilen bir tasarım yaratıyoruz. Bu sayede web sitesi, bütün platformlar üzerinden hedef kitlesi ile şık bir biçimde buluşabilir hale getiriliyor. Taslak yaratılırken, en önem verdiğimiz şey müşteri memnuniyeti. Taslağımız şekil aldıktan sonra, bunu müşterimiz ile paylaşıp olumlu bir geri dönüş almayı bekliyoruz. Eğer değiştirmemizi isteği bir bölüm varsa, gerekli işlemlerden sonra sonraki aşamalara geçiyoruz.

Programlama & Tasarım

Müşterimizin önceden onayladığı taslak çizim, modern design unsurları ile (HTML5, CSS3, Bootstrap, JQuery VB..) web ortamına aktarılarak, PHP SQL gibi programalama dilleri ile, arzulanan işlevi yerine getirmek üzere geliştirilmiş bir web uygulamasına çeviriliyor. Bu aşamada dikkat ettiğimiz unsurlar, yazılımın gelişime, takım çalışmasına, farklı ortamlara adapte olabilmesine olanak tanıyan esnek programlama anlayışıdır.

Hata Giderme & Sorunsuzlaştırma

Bildiğiniz gibi her yazılım türünün bir hayat döngüsü vardır. Bir uygulama, programalama aşamasının ardından Alfa test, Beta test şeklinde adlandırılan bir sorunsuzlaştırma sürecine maruz kalmalıdır. Bu süreçleri kısaca açıklamak gerekirse, yazılım işlemi biten bir ürün, önce müşterimizle birlikte gerçek hayat koşullarında denendikten sonra, kullanıcılara açık hale getirilir. Kullanıcısından aldığı geri dönüş ile, sahip olduğu hatalar, ücretsiz bir şekilde giderilerek ürünün son aşaması tamamlanır.