Bizim için mobil platformlar için uygulama geliştirmek her zaman heyecanlı bir iş. Android ve IOS için yazılım geliştirmek, yeni fikirler duyup bunları hayata geçirmek favorilerimiz arasında. Bu sebepten, ne zaman mobil uygulama geliştirsek, önceliğimiz; kullanıcılarımızın da bizim kadar keyif alabileceği, kullanışlı ve şık bir yazılım ortaya çıkarmaktır. Mobil uygulamalar, kolaylıkla kullanılabilen ve hayatı kolaylaştıran yazılımlar olarak varlığını sürdürüyorlar ve biz de bu felsefe ile çalışmayı seviyoruz. Mobil uygulama geliştirirken, planlamadan yazılıma kadar her aşamayı birlikte yürütüyoruz. Müşteri Panelimiz üzerinden projenizle ilgili her adımımızı takip edebilirsiniz

Mesajlaşma

NFC Bluetooth

Sanal Gerçeklik

Veritabanı

Bulut

Haber & Magazin

Yaşam Tarzı

3d Oyun

Veri Yönetim

GPS Lokasyon

Araçlar

Medya İşleme

Planlama & Projelendirme

Planlama aşaması, bir mobil uygulamanın en hayati noktasıdır. Sizden, istediğiniz uygulamanın özelliklerini, işlevlerini açıklayan bir email isteyerek başlıyoruz. Eksik olan önemli noktaları birlikte belirleyip, projeyi detaylandırıyoruz. Detaylı proje oluştuktan sonra, projeniz ile ilgili gereksinimler, zaman ve fiyat konusunda size geri dönüş yapıyoruz. Onaylanan projeler için bir sonraki adım başlıyor.

Programlama & Tasarım

Android ve IOS uygulamaların yaratım süreci karmaşık olabiliyor. Projenin içeriğine göre, önce işlevsel fonksiyonları daha sonra görsel öğeler ile desteklenen içeriği oluşturmamız gerekebiliyor. Bu aşamada, hangi noktada olduğumuzu günlük olarak müşteri panelinden takip edebilir ya da bizimle irtibat kurabilirsiniz. Süprizler risklidir. Özellikle uygulama tasarımınız belirlenirken, size görseller ya da demo uygulamalar gönderip, geri dönüş almak ve sizi bu sürece dahil etmek genel prensibimizdir. Uygulamanız, dilediğiniz şekli ile tamamlandıktan sonra, son aşama olan Debug(Hata giderme) sürecine geçiyoruz.

Hata Giderme & Sorunsuzlaştırma

Mobil uygulamalarda hata giderme süreci, gerçek hayata uygulandıktan sonra gerçekleştirilebilen bir süreçtir. Uygulamanız markete isterseniz beta, isterseniz tam sürüm olarak yayına konur, ve değişik cihazlardaki davranışları firmamız tarafından gözlemlenir. Uyumsuz olan cihazlar ile ilgili sorunlar, Android ya da IOS marketten aldığımız geri dönüşler ışığında giderilip sorunsuz hale getirilir. Bu aşama, size belirtilen fiyat dahilindedir. Fazladan bir ücret gerektirmez.